Шановнi клiенти! Ми цінуємо свою репутацію. Вся наша продукція є унікальною і ми ретельно контролюємо якість як при виробництві, так і при відправленні кінцевому клієнту - Вам.

Згiдно закону Украiни про захист прав споживачiв # 1023-X||, вiд 12.05.1991 р., парфумерна продукцiя входить в перелiк товарiв, якi не пiдлягають поверненню. Але ми йдемо Вам на зустрiч, та у тому разi якщо Вам не сподобався даний аромат, для цього ми додаемо дегустацiйний пробник(подарунок), ви можете повернути парфуми у разi зберiгання цiлiсноi упаковки.

* Стаття 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р. №1023-ХІІ та Додаток №3 до Постанови КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 р. №172 до товарам належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) відносяться: парфумерно-косметичні вироби, предмети санітарної гігієни, гребінці та щітки масажні, товари в аерозольній упаковці, інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо).